Зарядний пристрій, який працює на дровах

BioLite CampStove зарядний пристрій

BioLite CampStove являє собою доволі незвичайний і неймовірно корисний зарядний пристрій, що дозволить зарядити смартфон, планшет, ліхтар чи інший гаджет далеко від цивілізації. BioLite CampStove стане в пригоді в першу чергу тим, хто любить проводити час на природі.

Головною відмінністю BioLite CampStove від звичайних портативних зарядних пристроїв є те, що він працює від енергії вогню, іншими словами – на дровах :-). Ідея зарядки та принцип її роботи прості – тепло конвертується в електроенергію, яка передається в цільовий пристрій. Таке рішення доволі вдале, адже сировиною є звичайна суха деревина що порівняно легко роздобути в умовах дикої природи: гілки, шишки, хмиз або кора.

BioLite CampStove має і інше, простіше призначення. Зарядка виконує роль звичайного туристичного пальника на якому можна готувати їжу, гріти воду, грітися самому чи просто сидіти в компанії біля вогню, доки ваші гаджети заряджаються.

Варто підмітити, що BioLite CampStove знадобиться не тільки в походах, на риболовлі чи кемпінгу. Якщо в результаті стихійних лих зникає електрика, то завдяки зарядці-обігрівачу зможна готувати їжу і заряджати електричні прилади (там, де це дозволяють умови і законодавство), навіть якщо лінії електропередач відключені чи пошкоджені.

Зарядка від вогню

BioLite CampStove

biolite-campstove-burns-wood-to-cook-dinner-charge-gadgets-1

bio зарядка

зарядний пристрій

На Amazon дана “чудотехніка” коштує 126.95$