Zanco Tiny T1 – найменший мобільний телефон в світі

Zanco Tiny T1

Кнопкові мобільні телефони досі активно випускаються деякими компаніями і стають не менш популярними ніж смартфони. І на це є причини: перша – досить банальна – якщо телефон потрібен лише для дзвінків, то навіщо купувати дорогий смартфон? Також, подібні телефони можуть використовувати потужні акумулятори, а енергії потребують мало, тому довго працюють без підзарядки; можуть бути компактними, дуже міцними, не тонути, бути захищеними від вологи та пилу та ін. Довівши до ідеалу одну з цих переваг, чи скомбінувавши їх, попри велику популярність смартфонів, деякі виробники кнопкових мобільних все ще можуть активно конкурувати на ринку.

Найменший мобільний телефон в світі

Британський стартап Zanco вирішив “зіграти” саме на компактності і розробив найменший мобільний телефон в світіZanco Tiny T1. Його розміри складають 46,7 x 21 x 12 мм – висота пальчикової батарейки, а вага всього 12 г. Tiny T1 оснащений OLED дисплеєм шириною 12.5 мм з розширенням 64 х 32 пікселя, а також повноцінною клавіатурою. Працює мобільний лише в 2G-мережах через Sim-карту Nano. Ємкості акумулятора вистачить на 3 дні в режимі очікування або на 180 хв. розмов. Зарядка здійснюється через порт micro-USB.

Zanco Tiny T1 вигляд

Мініатюрні розміри Zanco Tiny T1 не дозволяють чимось його оснастити, він розрахований лише на дзвінки та SMS і має всього по 32 МБ оперативної та вбудованої пам’яті. Крім цього, можна зберегти 300 контактів в записній книжці, а також по 50 SMS-повідомлень і останніх викликів. Також на вибір є 13 рингтонів.

Tiny T1

Хоч характеристики Zanco Tiny T1 дуже скромні, головної мети розробники точно досягли: крім статусу найменшого мобільного телефону в світі, Tiny T1, завдяки своїй компактності, стане корисним в подорожах, зайняттях спортом, чи в інших ситуаціях, коли повноцінний мобільний телефон чи смартфон будуть зайвими.

Zanco Tiny T1