Yamaha SR250 – Type 4 кастом від Auto Fabrica

Yamaha SR250 кастом

Mайстерня Auto Fabrica працює з 2013 року. У хлопців свій характерний стиль та унікальний підхід до створення кастомів, який прослідковується у всіх їхніх проектах.

Брати Бужан та Ґазменд працюють із абсолютно різними моделями. В галереї кастомів на сайті AF можна побачити Кавасакі, одну із старіших моделей Ямахи, британський Тріумф, а також Хонду і навіть італійський Мото Ґуці та мопед. Одним словом – дійсно вражаючі роботи.

Ямаха SR250, яку ви бачите на фото, є одним із перших проектів AF і була замовлена приватним колекціонером із США після успіху попереднього кастома – теж SR250 з назвою Type 3. Проте, почавши роботу із Type 4, хлопці трохи змінили підхід та продумали новий дизайн, щоб кожен з цих двох байків був неповнорним. Результат говорить сам за себе.

Почалось все з головного – двигуна, який був “перебраний” та повністю оновлений. Прибравши зайве з рами та переробивши конструкцію під нове хенд-мейд сидіння, рама була пофарбована в чорний колір. Бак, до речі, теж виконаний вручну із алюмінію, та пофарбований в пастельно зелений.

Обидва колеса 18-ти дюймові та на обидвох ободах були замінені шпиці на ідентичні, але із нержавіючої сталі. До речі, вихлопна труба теж робилась спеціально для SR250 Type 4 і вигиналась вручну.

Мінімалістичний стоп ззаду та нова фара спереду – все це підʼєднане до повністю оновленої електосистеми.

Yamaha SR250 кастом
Yamaha SR250 Type 4
Кастом Ямаха SR250
Вигляд зверху. Ямаха Type 4 SR250

В кінцевому результаті байк вийшов справді класний. Тут поєднані і стильний дизайн, і мінімалістичне виконання та оформлення. Нічого зайвого і все на своїх місцях.

Від оригінального Yamaha SR250 не так багато й лишилось, хіба що зовнішній вигляд двигуна.
Дізнатись більше про майстерню можна тут.