Watercolorbot роботизована дошка для малювання

роботизованя дошка для малювання

Цей винахід відноситься до тих, дивлячись на які виникає думака: “Це ж геніально просто! Невже ніхто раніше до такого не додумався?” Може і додумались, але саме ВОТЕРКОЛОРБОТ вийшов на рівень виробництва.

У відомому фільмі “Великий” з Томом Хенксом, крім всього іншого, було акцентовано увагу на тому, що ніхто не може знати які іграшки подобаються дітям, крім самих дітей. З цим важко не погодитись! Ідея цієї роботизованої системи відтворення малюнків прийшла в голову тоді 12-річній Сильвії Тодд із США.

Сильвія хотіла зробити такого собі “мистецького робота” для змагання “RoboGames”. Із цією ідеєю вона звернулась до команди інженерів з “Evil Mad Scientists” лабораторій, які допомогли втілити задумане в життя. І хоча Сильвія зайняла тільки друге місце на змаганні, ВОТЕРКОЛОРБОТ зміг зібрати на спільнокошті Кікстартер потрібну суму для запуску бота в виробництво.

На даний момент доступна 2-га версія продукту – попередньо зібрана та протестована. Бот розрахований швидше на дитячу аудиторію (хоча зацікавить і деяких дорослих, без сумніву). Дошка підключається до комп’ютера або USB та в реальному часі на очах у дітей відтворює майже із 100%-ю ідентичністю електронні малюнки та замальовки (див. відео знизу).

За допомогою такої оригінальної автоматизованої системи малювання, розробники хочуть викликати інтерес до мистецтва та робототехніки у молодшого покоління.

Ціна $295. Сайт Watercolorbot.

ВОТЕРКОЛОРБОТ дошка для малювання
малювання бот
іграшки дошка малювання

сильвія тодд
watercolorbot