Віртуальна реальність від Augmented Pixels

віртуальна реальність

Проект Augmented Pixels з’явився ще в далекому 2010 році, щоправда, тоді він називався AR23D. Автор та CEO компанії – одесит Віталій Гончарук. Ідея Augmented Pixels полягає в маніпуляції віртуальними об’єктами з метою створення так званої “додаткової реальності”. Наприклад, скажімо створений в 3D редакторі будинок може бути накладений на зображення місця забудови в реальному часі. Вигляд з різних ракурсів можна оцінити просто відійшовши в потрібне місце, віртуальний об’єкт повністю зберігає свою форму та надані йому при проектуванні елементи.

Augmented Pixels працюють із такими відомими компаніями як National Geographic, Jayman, Kohl’s, Flagship та ін. Додаткова реальність успішно застосовується в ігровій, дизайнерській, будівельній, ландшафтній сферах. В принципі, це тільки початок, оскільки дану технологію можна використовувати майже в будь-якій сфері життя, від допомоги в виборі крісел в квартиру, до планування парків, мостів, багатоповерхових будинків, тощо.

Нещодавно, компанією зацікавились американські інвестори і стартап з більшістю персоналу переїхав в Кремнієву Долину (Каліфорнія, США).

Augmented pixels


www.augmentedpixels.com