UrbanX перетворить простий велосипед на електричний

UrbanX

Погодьтесь, електричний велосипед – це річ доволі класна і мати такого хотів би чи не кожен з нас. Та виникає дві проблеми: по-перше, коштує він чимало і не всі готові викласти таку суму грошей, по-друге – куди тепер подіти свого старого “залізного коня”?

Недороге й практичне рішення надає UrbanX – стартап, який пропонує власникам велосипедів купити їх електричне колесо і встановити його замість звичайного переднього. Таким чином, простий велосипед перетвориться, по суті, на електричний.

UrbanX вигляд

UrbanX виготовляється у двох версіях: Eco на 240 Вт і Booster на 350 Вт. Колесо витримує до 136 кг навантаження, при власній вазі всього 6,8 кг разом з акумулятором, потужності якого повинно вистачити, щоб допомагати велосипедисту крутити педалі до 50 км (версія Booster).

При потребі можна купити і додаткову батарею, за допомогою якої, до речі, можна заряджати смарфон. Функція доволі корисна, адже цей гаджет напряму працює з UrbanX через спеціальний додаток, за допомогою якого можна перемикати режими і моніторити різну інформацію.

UrbanX в дії

UrbanX на велосипеді

 

UrbanX та додаток