Універсальний фільтр Purisoo перетворить будь-яку воду в питну

Purisoo

Для любителів походів чи кемпінгу існує широкий асортимент товарів, від найнеобхідніших, з якими можна вижити в найскладніших умовах (як First 24), до тих, які роблять відпочинок зручнішим та веселішим (наприклад, колонка на сонячних панелях або зарядний пристрій, що працює на дровах).
Та як би там не було, головним в поході є запас питної води, поповнити який не так просто, адже чисту воду у природі знайти не завжди вдається. В таких випадках допоможе Purisoo.

Фільтр

Purisoo – це сучасний фільтр для води, спеціально створений для використання в дикій природі, який має ряд переваг над іншими системами фільтрації, а саме:

Компактність.
Purisoo має форму і розмір спортивної пляшки і не займає багато місця.

Універсальність.
Воду можна набирати будь-де, навіть з калюжі; система потрійного очищення позбавить від іржі, шкідливих бактерій, важких металів та інших домішок.

Продуктивність.
Вода стає придатною для пиття одразу після закачки в резервуар, а фільтр розраховано на очищення 1000 літрів рідини.

Фільтр Purisoo

Purisoo складається з трьох основних компонентів: фільтр, вмонтований в основі корпусу, помпа для закачки води з ручкою у верхній частині та резервуар для очищеної води ємністю 410 мЛ.

Крім цього, Purisoo має додатковий адаптер з подовжуючою трубкою, щоб набирати воду з важкодоступних місць, а також невеликі пляшки для зберігання очищеної води, які замовляються окремо.

Фільтр для води

Purisoo