Український бренд Skif – ножі на всі випадки життя

Skif ніж

Skif – це перший український бренд, під яким виготовляються ножі різної класифікації та інші види холодної зброї. ТМ “Скіф” була зареєстрована ще в 2012 році і належить компанії “Ібіс”. На даний час, можливо, це вже не єдина відчизняна марка ножів, але точно одна з найвідоміших, навіть за межами України.

Skif Fighter

Skif Fighter

Skif Ronin

Skif Ronin

Виготовляються ножі в Китаї, що дозволяє випускати недорогі, але якісні та оригінальні моделі з використанням сучасних технологій та високоякісних матеріалів, з продуманим, функціональним дизайном і високою надійністю.

Skif Slim

Skif Slim

Skif Tiger

Skif Tiger

Чимала кількість ножів Скіф виготовляється з першокласної сталі 440C і 8Cr13MoV, що не поступаються найкращим порошковим сталям.
Руків’я виробів, крім сталі, складається також з термопластика і слоїстого матеріалу G10 – склониток, міцно зв’язаних між собою епоксидно-гумовим клеєм.

Skif Tank

Skif Tank

Skif Mamba

Skif Mamba

Skif Slogger

Skif Slogger

G10 – легкий, твердий та жорсткий матеріал, що має протиударні властивості та стійкість до вологи. Крім цього, G10 добре зберігає забарвлення, що дозволяє робити якісні різнокольорові руків’я. Одним словом, поціновувачам є з чого обирати – асортимент великий та різноманітний.

Скіф

Цікаве доповнення: чимала кількість ножів Skif “засвітилась” в багатьох відеороликах на відомому Youtube каналі Demolition Ranch (Руйнівне ранчо), основна тематика якого – різноманітна зброя. Автор каналу Метт часто користується саме ножами цього бренду, а в окремих серіях навіть випробовує їх на міцність найбрутальнішими способами.

Skif Руйнівне ранчо

Метт стріляв в затиснутий лещатами ніж Skif, намагаючись розділити кулю на дві частини і у нього це вийшло

Як не дивно, ножі чудово впорались з найсуворішими випробуваннями. До речі, Skif є серед асортименту його інтернет-магазину.