TwoEyes VR – перша 3D 360° панорамна VR камера

TwoEyes VR

Технологія VR досить популярна і стрімко розвивається. Одразу після появи на ринку VR шоломів, з’явились і VR камери, що слугують для створення відповідного контенту як шоломам, так і спеціальним платформам (YouTube 360°, Facebook 360°). Варіантів таких камер чимало, але нещодавно з’явилась ще одна, яка в даний час найкраща – TwoEyes VR від південнокорейської компанії Arc Interactive!TwoEyes VR вигляд

Камера знімає панорамне відео на 360° в форматі 3D з розширенням в бінокулярному режимі. Фактично, це робить TwoEyes першою в світі VR камерою, що об’єднала в собі одразу такий набір характеристик. Сказати, що цей девайс неймовірно крутий – не сказати нічого.

TwoEyes VR розмір

TwoEyes по обидва боки має здвоєні камери з кутом огляду кожної пари в 180°, за допомогою яких і відбувається панорамна зйомка. Відстань між камерами кожної сторони складає 65мм., що відповідає середній відстані між очима людини і робить можливим зйомку в стереорежимі. Постійно знімати в 3D не обов’язково, достатньо перевернути девайс вертикально і працюватиме лише одна з камер.

TwoEyes

Малі розміри TwoEyes абсолютно ніяк не впливають на продуктивність: максимальна роздільна здатність фото становить 32 Мп (8000х4000), а якість відео – (3840х1920) при частоті 30 кадрів в секунду. Також девайс має фірмовий додаток, через який можна обробляти відео і завантажувати його на сервіси.

TwoEyes VR додаток

TwoEyes VR футляр

TwoEyes VR в розборі