TwiCycle – повнопривідний велосипед-тренажер

Велосипед-тренажер Twicycle

Так, цей велосипед є дійсно повнопривідним, хоч і звучить це трохи дивно. Ну і навіщо комусь було створювати його – запитаєте ви? В чому його сенс? Про це і піде мова далі.

TwiCycle – винахід музиканта та музичного продюсера Бояна Ріста (Boyan Rista), який вважає, що найкраще тренування може бути тільки тоді, коли воно супроводжується пригодами. Як можна здогадатись, цей байк не просто “незвичайний” велосипед, а повноцінний тренажер. Для любителів спорту TwiCycle стане дуже корисним, а то і безцінним відкриттям.

Винахід  поєднує тренування із прогулянкою на свіжому повітрі (див. відео нижче) – подвійна користь! Як і звичайні велосипеди, цей дуже добре стимулює серцево-судинну систему, крім того, завдяки своїй конструкцї, а саме одночасне “педалювання” руками і ногами, зміцнює та тренує все тіло в цілому.
Тут читайте також про спеціальну захисну систему від крадіжки велосипеда.

За допомогою TwiCycle можна тренувати окремо  руки чи  ноги, а можна об’єднати зусилля і робити це одночасно. Велосипед-тренажер в одній розминці об’єднує одразу кілька вправ, причому, використовуються майже всі групи м’язів. Також можна просто насолоджуватись прогулянкою, як і на звичайному велосипеді.

механізм велосипеда Twicycle
Спортивний велосипед
байк-тренажер
Twicycle велосипед
image007-min
Boyan Rista - автор ідеї

Більше інформації шукайте на сайті розробників – twicycle.com або на фейсбук.