Тріумф Tr6MX від японської Heiwa Motorcycles

Тріумф Tr6MX від Heiwa Motorcycles

Мотоцикли Тріумф вирізняються своїм унікальним англійським шармом, який не всім може подобатись, але присутність компанії на ринку вже більше століття говорить про впевнену конкурентноздатність та надійність мотоциклів британського виробника.

Японська майстерня Heiwa Motorcycle нещодавно розмістила в себе в Інстаграмі кастом, перероблений із Triumph Tr6 – моделі, яка випускалась із середині 50-х до початку 70-х років та уособлювала в собі набір стандартних рис серійного дизайну мотоциклів того періоду.

HM додали, багато в чому, нуднуватому стилю стокового TR6 цілу низку якостей мотокросс байка, полегшивши конструкцію де можливо, піднявши переднє крило, вихлоп і т.д. Проте, до мотокроссу цей кастом, звичайно ж не дотягує через, все ж таки, надмірну “навантаженість” дизайну, наявність освітлювальних приладів, лапки та інших непотрібних для оффроуд частин. А от в Ендуро стайл без проблем його можна помістити.

Мені здається, що задум білдерів був надати TR6 якостей швидкого та легкого оффроуд, залишивши при цьому практичність та універсальність звичайного мото для міста і щоденних поїздок.

Оцініть самі. Так виглядає стоковий Triumph TR6 1967-го року з обʼємом 650 куб. см.

Трімуф Tr6 1967 року випуску
Triumph Tr6 1967