Triumph Bonneville Venom

Triumph Bonneville Venom

Ну, от і прийшов той момент, коли можна офіційно заявити, що на сьогодні цей байк є найкрутішим продуктом опублікованим на Iмпрувері. Погоджуєтесь зі мною? Я впевнений на всі 100%, що принаймні серед чоловічої аудиторії знайдеться дуже мало читачів, які б не схотіли собі такого.

Так, байк дійсно класний і єдиний в своєму роді. Моделей Т-100 з якої цей Тріумф був перероблений, існує багато, проте саме Venom є єдиним і неповторним мотоциклом. Цей кастом був побудований спеціально до дня презентації гри “Metal Gear Solid V: The Phantom Pain” від Konami. Дизайн байку – це не вигадка кастомайзерів від Тріумфу, а точна репліка мілітарі-стайл Т-100 на якому в ігрі їздить персонаж Снейк.

Модифікації

Байк отримав перероблені колеса із агресивними та всюди прохідними шинами Continental TKC80 та фару моделі JVB Rumbler із жовтим склом. Вихлопні труби були вкорочені, обрізані та обмотані спеціальною термообмоткою. Ззаду красується невеличкий багажник із двома брезентовими стильними дорожніми сумками. Тьмяний чорний колір із контрастними червоними елементами доводить байк до досконалості.

За цей Тріумф Бонвіль Веном команда дизайнерів та білдерів заслуговує найголосніші овації.

Байк тріумф
Triumph Bonneville
Triumph
Triumph мотоцикл
кастом байк TriumphЩе більше інформації можете знайти тут. Не забудьте поділитись з друзями.