Toyota LC79 Super Tourer

Тойота Лендкрузер Турер

Тойота LC79 Супер Турер – це мрія туриста-екстремала. Австралійська компанія Patriot Campers “напакувала” в цей автомобіль все, що необхідно у важкопрохідних, далеких від цивілізації місцях (за бажанням замовника, можна і ще більше укомплектувати).

Донором для цього монстра є GXL Toyota Landcruiser. Після кастомайзингу, крім стандартного набору для важкопрохідних місць – покращених коліс із шинами від Mickey Thompson, удосконаленої підвіски, навігації та передньої і задньої лебідок, Супер Турер пережив видовження конструкції рами, на яку встановили спеціальне просторе місце для зберігання речей, повноцінну кухню, бак з водою та електронасос. І це частина того, що пропонують в Patriot Campers.

За бажанням, на LC79 можна встановити холодильник, тент, шафу з шухлядами, можна ще більше удосконалити підвіску та покращити акумулятори і забезпечення електроенергією, а також, для любителів подорожувати із домашніми тваринами, є спеціальна клітка, яка теж може бути інтегрована в конструкцію автомобіля.

Тойота ЛендКрузер LC79
Super Tourer
LC79 спереду
Патріот Кемперс Тойота
Ціна задоволення – від $90 000.