Sweam – кишеньковий проектор на базі ОС Android

Sweam

Шведський стартап представив кишеньковий проектор Sweam, який працює на базі ОС Android 7.1, має сенсорний екран і, на відміну від конкуруючих аналогів, може завантажувати потрібні додатки прямо з Google Play без необхідності підʼєднання кабелю, що значно спрощує роботу. Приємним результатом роботи на Андроїд є можливість переглядати весь контент прямо на екрані девайсу, коли застосувати його як проектор немає можливості.

Інноваційний підхід та компактність значно розширили сфери застосування Sweam: від традиційних роботи та навчання до розваг, хобі та дозвілля. В кінці-кінців, хто відмовиться мати домашній кінотеатр в кишені?

Проектор Sweam

Технічні характеристики Sweam

З розмірами 112 х 82 х 41 мм, розширення 4.1″ сенсорного екрану складає 1280х720 пікселів, чого цілком достатньо. Sweam оснащений процесором Qualcomm Snapdragon 625 з графікою Adreno 506 і стільниковим модемом X9 LTE для роботи в мобільних мережах 4G. Має 2 ГБ оперативної пам’яті, флеш-модуль на 16 ГБ з можливістю розширення картами пам’яті формату microSD, модуль бездротового зв’язку Wi-Fi і Bluetooth 4.1 для підключення зовнішніх колонок.

Sweam зображення

Крім цього, є динамік потужністю 2 Вт, роз’єм для навушників, окремий слот для 4G Nano-SIM і акумулятор ємністю 7000 мАг, заряду якого вистачить на 3 години автономної роботи. Всі налаштування Sweam виконуються безпосередньо через меню міні-проектора.

 

Sweam кишеньковий проектор

Sweam застосування