Стиль перевірений часом: знаковий наручний годинник Timex Weekender Oversized Chrono

Стиль перевірений часом: знаковий наручний годинник Timex Weekender Oversized Chrono

Це, поки що, один із найбільш бажаніших наручних годинників, про які ми писали на Імпрувері. Чому найбільш бажаніших? Тому що, якщо ви мені скажете, що у вас не виникає “дикого внутрішнього бажання” його мати, то я вам, швидше за все, не повірю :-). Але якщо це правда – тоді читайте далі.

Більше про Timex Weekender

Дійсно, Timex Weekender, можливо, не для всіх. “Oversized” в назві дає зрозуміти, що розмір годинника трохи більший звичних параметрів і складає 4см. в діаметрі, що не кожному до смаку і до руки, так сказати. Але для зацікавлення невпевненого клієнта, виробник компенсував несумісність “стиль-смак” іншими приємними дрібницями, як наприклад, водонепроникність та стійкість до тиску на глибині до 30-ти метрів, або точність ходу завдяки технології Кварц.

Серед іншого, в годиннику Timex Weekender є спеціальне віконце із теперішньою датою, автономний хронограф на циферблаті (із дуже непоганою точністю 1/20с.) і нічна підсвітка Indigo.

Корпус виконаний таким чином, що ремінці замінюються простим просуванням в асинхронні петлі. Як це все виглядає на руці дивіться на фото.

наручний годинник Timex Weekender
годинник на руку
годинник