Steadicam Volt cтабілізатор фото та відеозйомки для смартфонів

Steadicam Volt для смартфонів

Steadicam Volt – це не перший аксесуар подібного типу на ринку. Схожі винаходи вже існують давно. Мало хто знає, але саме подібний збалансовувач зображення використовувався ще в 70-х під час зйомок “Рокі” із Сільвестром Сталлоне (див. останнє фото) та пізніше триллера “Сяйво” із Джеком Ніколсоном. Тоді, ідея придумати щось, що б змогло “згладити” відео, прийшла в голову Ґаретту Брауну – голівудському кінооператору. Так і з’явився перший Steadicam. Протягом останніх 40 років Steadicam став невідємним атрибутом американської кінозйомки.

 

Steadicam Volt балансування зйомки

Steadicam Volt виконує ті ж функції, тільки із смартфоном. Маючи вагу менше півкілограма, SV обладнаний спеціальним механізмом, що нагадує маятник, і поглинає більшість різких рухів, які погіршують відео та фото, а за допомогою додатків на Android та iOS можна встановити бажані налаштування та баланс.

Як заявляють фахівці компанії, те що вони пропонують суттєво відрізняється від уже існуючих на ринку аналогів, оскільки може легко і швидко адаптуватись до всіх рухів руки (навіть дуже швидких), в той час як більшість схожих стабілізаторів дещо уповільнюються при різкій зміні кута зйомки.

Розробка буде доступною з літа 2017, але замовити доставку Steadicam Volt можна вже.


стабілізатор відеозйомки на смартфоні
Image002
steadicam volt в роботі
Image006
розміри
зйомка з steadicam volt
зйомка пса
Image010