Sparbar – простий винахід тренера з боксу для вдосконалення захисту він ударів

Sparbar для боксерів

В тренувальних залах з єдиноборств, особливо там де використовується ударна техніка, можна часто почути настанови тренера: “Не опускайте руки!”. Той, хто розуміється, або хоча б просто тренувався і брав участь в спарингах, знає як важливо завжди тримати руки піднятими і напоготові для вчасної реакції для захисту голови і корпусу від ударів та ударів у відповідь. Подібна проблема існує у багатьох спортсменів – початківців.

Steve Myrieтренер з боксу в США, придумав дуже простий, але як виявилось, надзвичано ефективний винахід, щоб навчити свого сина тримати руки піднятими під час тренування.

Планка для ударів Sparbar

Sparbar – це планка, що запріплена на стрижні і легко обертається круг ньго. Під час ударів, Sparbar (або punching bur – планка, дощечка для ударів), швидко повертається з іншої сторони і може дуже неприємно “луснути” по вухові, якщо вчасно не зреагувати. Удари, звичайно ж, не сильні, але неприємні, тому боксери дуже швидко вчаться захищати голову. Таким чином, спортсмен відпрацьовує не тільки напад, але й захист від можливої відповіді супротивника.

Як працює Sparbar дивіться на відео.

Ціна аксесуару – $349