‘Сонячна’ плита GoSun Stove

плита на сонячній батареї

GoSun Stove є винаходом, що може зробити приготування їжі та відпочинок значно комфортнішим та, без перебільшення, здатний змінити світ в кращу сторону. Все геніальне – просте, як відомо, а до простого, як правило, дуже легко звикнути. Через це, я вважаю, що у цього винаходу є великий потенціал.

GoSun Stove – це автономна легка установка, що дозволяє готувати їжу будь-де, використовуючи лише енергію Сонця. Плитка аккумулює отриману сонячну енергію і концентрує її в спеціальному продовгуватому тюбі, в якому і відбувається процес приготування. GoSun Stove здатна приготувати страву всього за 10 хвилин на відкритому повітрі, без розпалювання багаття і будь-яких додаткових застосунків.

Винахідник цієї плити – Патрік Шервін (Patrick Sherwin) з Огайо (США). Знімаючи сонячну систему підігріву води із даху будинку, він помітив що труби були дуже гарячі не дивлячись на захмарене небо. Не довго роздумуючи, Патрік вкинув туди хотдога і вже через декілька хвилин зрозумів, що у нього є геніальна ідея.

Ядром винаходу є вакуумний висувний тюб, що вбирає до 80% сонячного проміння і продовжує приготування навіть в похмуру погоду. GoSun Stove може розжарюватись більше ніж до  290°C, має довжину 60см. і важить 1.4кг. В ній легко приготувати овочі, рибу, хотдоги, заморожені напівфабрикати, омлет з 8 яєць, кекси і навіть сире м’ясо.

Ціна від $65 (Міні). Сайн GoSunStove.

gosun stove плитка
плита на сонячній енергії gosun stove
як легко приготувати їжу на природі
gosun stove винахід плита
що скільки готується