Somnox забезпечить міцний та стабільний сон

Somnox

Я майже впевнений, що кожен, хоча б раз в житті, мав проблеми зі сном. Безсоння – річ неприємна та шкідлива для здоров’я і Джуліан Ягтенберг із колегами теж про це знають не з чуток. Будучи студентами-інженерами одного з Нідерландських університетів, друзі вирішили боротися з проблемою і заснували стартап Somnox та анонсували однойменний гаджет.

Somnox розробники

Somnox виглядає як подушка і має форму квасолі. Такий дизайн дозволяє щільно притискати гаджет до тіла, адже, за задумом, спати з ним треба в обнімку (Цікаво, що на це скаже ваша друга половинка?). За словами розробників, Somnox заспокоює тіло і розум, знижує стрес і тривожність, допомагаючи людям природно заснути, міцно спати протягом ночі і прокинутися бадьорими.

Somnox вигляд

Такий ефект досягається завдяки особливим “вмінням” гаджета: прилад може відтворювати спеціальні релаксуючі звуки, чи будь-які інші аудіофайли, завантажені на карту microSD (музика, аудіокниги та ін.), а також імітувати “правильний” ритм серцебиття і дихання, до яких людина несвідомо підлаштовується.

Somnox стартап

Somnox підтримує Bluetooth-зв’язок із фірмовим додатком на смартфоні, через який можна вмикати та вимикати гаджет, встановити будильник, переглядати інформацію про сон для виявлення проблем та інше.
До слова, подібні системи зустрічаються не так часто, тому стають комерційно успішними. Наприклад, Somnox легко зібрав потрібну суму на Кікстартері, хоч і коштував чимало – 449€ за попереднім замовленням.

Somnox додаток