Шолом Cinego – високоякісний міні кінотеатр

Cinego

Американський стартап Goovis розробив шолом для перегляду відео та іншого контенту, який має назву Cinego і може не просто замінити екран смартфона, планшета, ПК чи телевізора, а створити ідеальні умови для перегляду улюбленого фільму будь-де. Cinego надійно фіксується на голові, а його дисплеї розташовані безпосередньо перед очима, що забезпечує високу якість зображення без коливань.

Cinego одягнений

Гаджет, безперечно, крутий і укомплектований найсучаснішою начинкою, хоч ідея для його створення елементарна: навіщо купувати для дому величезні телевізори та монітори, якщо можна придбати легку гарнітуру (вагою всього 200 г.) з двома вмонтованими мікродисплеями високої чіткості і насолоджуватися відеоіграми чи переглядом фільмів в форматі де завгодно?!

Шолом Cinego

Для Cinego розробники використали високотехнологічні дисплї Sony M-OLED. При діагоналі одного такого екрану всього в 0,7″, щільність його зображення просто вражає – 3174 точок/дюйм, а це в 10 разів краще, ніж в екрані iPhone Х! Цікаво, що дана технологія розроблялась для військових, та згодом Sony перевела напрацювання в обасть споживчої електроніки (як часто буває).

Шолом Cinego від Goovis

Крім цього, Cinego оснащений модулями зв’язку Wi-Fi та роз’ємом HDMI, через які можна легко під’єднатися до джерела сигналу і насолоджуватись грою на ПК чи консолі, або переглядом відео (навіть в форматі 3D). Шолом має також слоти для карти пам’яті і USB-флешки, а атономна робота забезпечується за рахунок вбудованої батареї, якої вистачає на 4 години.

Goovis Cinego

Cinego вигляд

Cinego в футлярі