Samsung Gear S3 – новий крок в розробці розумних годинників

Samsung Gear S3 - розумний годинник від Samsung

Samsung Gear S3, на перший погляд, нічим не відрізняється від звичайних наручних годинників, та в наш час високих технологій, “прості” речі зустрічаються все рідше. І цей девайс, від всім знайомої компанії, це ще раз доводить.

Gear S3 відноситься до так званих “розумних годинників”, і навіть більше – у годинника з’явився GPS модуль, чим похвалитися можуть далеко не всі конкуренти. Маючи серед свого функціоналу Bluetooth, можливість підключати безпровідні навушники та 4 Гб пам’яті, годинник дозволить вам залишати свій смартфон удома і насолоджуватись улюбленою музикою, наприклад, під час ранкової пробіжки.

Експерти з Samsung для екстренних ситуацій також передбачили функцію “SOS”, що передає ваші координати сім’ї чи рятувальним службам. Термін роботи девайсу на одній зарядці становить до 4 днів. Заряджається Gear S3 від безпровідної зарядки-підставки.

Що ж візуально представляє собою Samsung Gear S3?

Девайс виконаний у двох стилях: спортивному – Gear S3 Frontier , та класичному – Gear S3 Сlassic. Також можливий широкий вибір ремінців. Кількість дизайнів циферблату теж вражає – не забуваймо, перед нами не простий годинни, а високотехнологічний пристрій.

Керувати та налаштовувати смартуоч можна за допомогою двох кнопок праворуч, та базеля (спеціальний елемент, розташований поверх лицьового корпусу), що обертається. Сенсорне табло, розміром 1,3 дюйми, покрите захисним склом “Corning Gorilla Glass SR+” і спеціально розробление для приладів, що носяться і активно експлуатуються.

Samsung Gear S3 виготовлений за спеціальними стандартами, тому, крім вражаючих можливостей, годинник ще й водонепроникний.
Smartwatch від Samsung
Samsung Gear S3 годинник
Смартуоч Самсунг Gear S3
image003

Інформація про ціну і дату початку продажів розумних годинників Samsung Gear S3 поки не повідомляється.