Roccbox портативна піч для піци

Roccbox піч для піци

Одна з небагатьох в своєму роді переносних портативних духовок, саме ця має одну велику перевагу – вона працює як від газу, так і на дровах. Для виїзду на природу просто ідеальна річ. Виробник вважає її легкою, але, як на мене, то це трохи перебільшене твердження, бо 20-ти кілограмова стальна піч – це не та річ, яку можна “тягати” із собою в рюкзаку, проте, для виносу в садок на пікнік або перевезення в багажнику авто, Roccbox підходить ідеально.

Завдяки багатошаровій сталевій оболонці із спеціальним термозахистом для утримання температури та камʼяному дну Roccbox здатна нагріватись до 500 градусів всього за 15 хв. В комплекті йде 2 нагріваючих елементи: на газі та дровах. Обидва розприділяють тепло рівномірно для якісного приготування їжі. Наприклад, на сайті виробника говориться, що піца готується всього за 90 секунд (див. фото).

Roccbox цікава ще й тим, що вона нічим не поступається звичайній духовці, а то навіть ще й краща, бо портативна і дозволяє надати вашим стравам автентичності як від дровʼяної печі.

портатвна піч

піч для готування на природі

roccbox нагрівальний елемент

нагрівальний елемент

піца з Roccbox

Детальніше на сайті виробника