Результат співпраці Google та Levi’s – “розумна” куртка Commuter Trucker Jacket

Commuter Trucker Jacket

Сучасні роботизовані та смарт технології все більше і більше інтегруються в наше життя піднімаючи комфорт на зовсім інший рівень та удосконалюючи, здавалося б, елементарні та звичні речі, значно розширюючи їх функціонал. Сенсорні рукавиці, смарт-брелок та смартуоч – всього декілька прикладів предметів одягу та аксесуарів, які стали мультифункціональними. Тепер ряд подібних інновацій поповнила ще й “розумна” куртка – розробка Google та Levi’s ( заснована в 1853 році Леві Штраусом американська компанія, що спеціалізується, в основному, на виготовленні джинсового одягу та взуття).

CTJ як комутатор між вами та смартфоном

Commuter Trucker Jacket дає змогу власнику дистанційно керувати деякими функціями смартфону: відповідати на дзвінки, перемикати музичні треки, отримувати навігаційні підказки та багато іншого. Керування здійснюється за допомогою спроектованої інженерами Google ATAP платформи Jacquard – спеціальної тканини для “розумного одягу”, що працює як тач-сенсор. Вона розміщена на лівому манжеті, як і спеціальний пристрій з Bluetooth-модулем для передачі даних на смартфон.

 

Google & Levi's Commuter Trucker Jacket

Сенсор розпізнає різні види дотиків, кожен з яких відповідає за певну дію. Таке керування надзвичайно просте та зручне, що робить Commuter Trucker Jacket особливо привабливою для велосипедистів, фотографів, чи любителів випити кави на ходу.

"Розумна" куртка від Google та Levi's

Цікаво, що від звичайної джинсової куртки “розумний” Commuter Trucker Jacket не відрізнити. До того ж, її без страху можна прати, попередньо від’єднавши Bluetooth-модуль.

Commuter Trucker Jacket зсередини

Commuter Trucker Jacket керуючий манжет

 

Jacquard