Принтер, якому не потрібен папір

prepeat принтер

Дана технологія називається PerPeatual Printing (безперервний друк). Суть її в тому, що один і той самий аркуш можна використати багато разів. На відміну від звичайного паперу, на якому можна надрукувати максимум 2 рази, в PerPeat принтері використовується спеціальний аркуш тонкого пластику на якому можна роздруковувати потрібний контент, стирати і знову друкувати. Таким чином, теоретично потрібен лише один принтер і одна упаковка спеціального паперу.

Ця ідея хоча і нова та, виявляється, що компанія Xerox працювала над схожою технологією ще з 70-х років минулого століття. Вони використовували спеціальний папір із мікровідділами в кожному з яких розміщувалась кулька з чорним і білим кольором з двох сторін. Під час друку принтер “опрацьовував” кожну окрему кульку і вона поверталась потрібним кольором. В результаті, з принтеру виходив аркуш із повноцінним чорно-білим зображенням.

Японська компанія Sanwa Newtec пішла ще далі вдосконалюючи технологію PerPeatual Printing за допомогою використання пластикового паперу, покритого так званими лейкобарвниками, які набувають потрібного забарвлення під дією температури. При охолодженні надруковане залишається на папері, а при при оброблені високою температурою з паперу все зникає і його можна використовувати повторно.
perpetual друк
вічний принтер