Onewheel Plus одноколісний електричний скейтборд

Onewheel Plus

Цей незвичайний засіб пересування створений каліфорнійською компанією Future Motion. Називається він Onewheel Plus (модифікація свого попереднього варіанту Onewheel) і є, по суті, одноколісним електричним скейтбордом. “Ми збиралися об’єднати сноуборд і сігвей: перший дозволяє балансувати, а другий – їхати по будь-якій поверхні. І у нас вийшло!” – заявив співзасновник проекту Onewheel Пітер Рохас. Реалізувати ідею вдалось завдяки Kickstarter‘у, де проект мав великий успіх.

Тяжко сказати, чи є Onewheel Plus повноцінним засобом пересування, чи просто розвагою. Розробники вважають, що навчитися кататися на ньому можна за кілька хвилин, та за словами журналіста видання Engadget, тримати рівновагу тяжко, але реально, а розганятись на максимум – 22 км/год – моторошно. Заради справедливості скажемо, що і режим, в якому доступна ця швидкість, називається екстримальним не даремно.

Onewheel Plus в роботі

Керувати Onewheel Plus просто: незначний нахил вперед дає розгін, нахил назад – гальмування, а деякі функції вмикаються через додаток на смартфон (див. останнє фото). Запас ходу на одній зарядці 6-9 км. в залежності від дорожнього покриття, стилю їзди, та від того, чи включені світлодіоди. Зарядка здійснюється від звичайної розетки за 20хв. в швидкому режимі і за 2год. в звичайному.

Із основних проблем Onewheel Plus – сильна зношуваність колеса (можна замінити) і велика вага всього пристрою – 11кг.

Onewheel Plus з підсвіткою

Onewheel Plus на дорозі

Onewheel Plus спуск

Onewheel Plus по бездоріжжю

Onewheel Plus додаток

Ціна розробки –1399$. Дізнатись більше про Onewheel Plus можна на Kickstarter.