Обирай, аналізуй, куштуй та оцінюй вино разом з MyOeno

MyOeno

Вино, із його різноманітністю смаків, напевно, не має собі рівних. Існує безліч видів цього чудового, перевіреного тисячоліттями напою і щоб добре на них розумітися, потрібен не один рік практики. Коли все ж бути експертом хочеться, а часу на це нема – допоможе MyOeno.

MyOeno додаток

MyOeno – стартап, автори якого створили гаджет, що аналізує і дає інформацію про будь-яке з вин шляхом спектрального аналізу обраного напою. Щоб провести дослідження, потрібно лише опустити схожий на електротермометр пристрій в бокал з вином. Під час цього процесу не відбувається жодної хімічної взаємодії, тому смак “тестового зразка” не зміниться і його можна сміливо вживати.

MyOeno дегустатор вина

Ну, і найцікавіше! В кінцевому результаті MyOeno надсилає отримані дані на фірмовий додаток смартфону на базі ОС Android чи iOS, після чого “користувачу-дегустувальнику” стають відомі такі характеристики напою як стиглість, вміст танінів, кислотність та міцність, а саме ці показники і створюють “стиль” напою. Крім цього, MyOeno може визначити період дозрівання вина.

MyOeno APP

Ще одною “фішкою” є можливість ставити вину бал від 1 до 5 і ділитися враженнями за допомогою тегів. Таким чином, збирається база даних, в якій кожен напій має свій опис і рейтинг. Керуючись цими даними, додаток буде радити користувачеві нові сорти вина, відповідно до його вподобань.

MyOeno застосуванняMyOeno опис

MyOeno опис додатку