NuBike – ще один непростий велосипед

NuBike

В наш час існує багато незвичайних варіантів цілком звичайного транспорту – велосипеда. Це і повнопривідний велосипед-тренажер, і байк-всюдихід, і велик з керуючою віссю на обох колесах, і гібрид між велосипедом та уніциклом, і велосипед з “розумною” системою проти крадіжки
Список можна продовжувати достатньо довго, але краще розповісти про новий екземпляр, збір коштів для випуску якого нещодавно почався на Кікстартері.

NuBike велосипед

Проект отримав назву NuBike і помітно відрізняється від інших кардинально новою конструкцією приводу. Велосипед позбавився звичних нам ланцюгів та шестерней, а замість них отримав педалі-важелі, які потрібно поперемінно натискати, а не крутити (така система нагадує старі швацькі машини з ножним приводом).

Трансмісія

За словами розробників, завдяки важільній трансмісії, їзда на NuBike потребує набагато менше зусиль і знімає частину навантаження зі стегон, колін і щиколоток велосипедиста, завдяки чому зменшується ризик травмування.

NuBike фото

Гарантом якості NuBike виступає простота конструкції, що, крім іншого, спрощує його ремонт та демонтаж для транспортування чи зберігання, а також те, що всі матеріали і технологічні процеси при виробництві відповідають стандартам аерокосмічної галузі.

NuBike

Цікаво, що загальна маса прототипу становить всього 10 кг (що теж плюс), завдяки застосуванню вуглецевого (карбонового) волокна і, за планами, знизиться ще на 2 кг в майбутньому за рахунок важелів із магнієвого сплаву, а не з алюмінієвого.

NuBike зображення