Nixon Mission Smartwatch годинник

смартвочь - розумний годинник Nixon

Компанія Nixon випускає розумний годинник – smartwatch Nixon Mission, розроблений для екстремалів та любителів активного відпочинку. Даний девайс виправдовує своє звання і має вражаючі параметри та критерії, які ми сьогодні й розглянемо.

Перш за все, варто відмітити те, що Nixon Mission отримав міцну конструкцію, яка надійно захищає годинник від різних стихійних впливів. Повністю водонепроникний і здатний витримувати тиск в 10 атмосфер, девайс дає можливість без проблем занурюватись на глибину до 100 метрів і не хвилюватись про можливі пошкодження.

Миттєвий доступ до необхідних сервісів на Nixon Mission

Nixon Mission ідеально підійде як серферам і дайверам, так і любителям зимових видів спорту, адже, крім вже згаданих можливостей смартвоч в режимі реального часу отримує дані від Surfline – сервісу по аналізу умов для серфінгу, та Snocountry – додатку зі статистикою для сноубордистів і лижників.

Nixon Mission “збирає” і іншу інформацію про різноманітну активність завдяки вмонтованим в нього сенсорам, таким як GPS-модуль, акселерометр, гіроскоп, термометр, висотомір, компас і датчик вологості, тому навіть не обов’язково бути серфером чи полюбляти лижі щоб оцінити всі переваги цього девайса.

чорний Ніксон годинник


Nixon годинник


Nixon - кнопки налаштування


циферблат


smartwatch black


3 типи годинників

Nixon Mission у воді

Годинник вийде в продаж 10 жовтня. Пре-замовити можна на сайті виробника.