Модифікований монстр – Land Rover Defender “MILLENIUM FALCON” від ECD

Land Rover Defender джип

Маючи в гаражі такого “прокачаного” та “мʼязистого” велетня, без сумніву, пригоди знайдуться самі. Що б це не було: полювання, пікнік з друзями чи звичайний виїзд “бо нудно вдома” – Land Rover Defender ідеально підійде практично для будь-яких цілей. Йому не страшні ніякі погодні умови, чи непрохідна дорога – Шевроле LS3 V8 6.2 л. двигун із 430 к.с. та повний привід – це безвідмовна комбінація. В крайному випадку, вмонтована лебідка завжи під рукою.

Джип Land Rover Defender

Джип Land Rover Defender вигляд ззаду

ECD (East Coast Defender) під час переробки мусили встановити кращого радіатора, щоб запобігти перегріву, який був би неминучим із цими параметрами двигуна. Всюдипрохідність Дефендера забезпечується також шинами Bfgoodrich All-Terrain, одягненими на литі 18″ диски від Kahn.

Вигляд спереду

Вигляд спереду

Салон джипа також не залишився без уваги: панель інструментів була модифікована та покаращена, а сидіння перероблені та обшиті по-новому, використовуючи матеріали від All-America Series Performance.

Салон

Салон

Також, як і на багатьох джипах такого типу, ззовні можна знайти спеціальні укріплюючі труби (інколи вони всередині), потужні лампи на кабіні та різного виду фари. Спокійна матова фарба, крім практичності, додає ще й якоїсь солідності всій конструкції. Land Rover Defender вміщає 5 людей.