Mobicase – багатофункціональна сумка-офіс

Mobicase

Для любителів створити робочу атмосферу де заманеться, представляємо Mobicase – багатофункціональну сумку-офіс для мобільних людей, що дозволить облаштувати комфортне робоче місце в будь-якій обстановці.

Сумка для ноутбука “2 в 1” Mobicase ззовні виглядає як звичайна сумка, але по функціоналу має безліч можливостей та переваг, ключовою з яких є її трансформація в зручне робоче місце за допомогою всього кількох дій: розстібнути блискавку сумки і потягнути за спеціальний важіль знизу.

Mobicase розкладений

Положення лептопа регулюється, що дозволяє розмістити екран зручно та правильно відносно очей. Переносити Mobicase можна в руках та на плечі за допомогою ручки чи реміня відповідно. Сумка-трансформер існує в двох варіантах: для 13″ та 15″ ноутбуків.

Mobicase переноска

Внутрішній простір Mobicase розділено на два модулі:
Перший – суто для ноутбука та його надійної фіксації під час роботи чи транспортування;
Другий має безліч різноманітних функціональних кишень з місцем для смартфона, комп’ютерної миші, зовнішнього акумулятора, двох блокнотів, гаманця, ручок, флешок, бездротової клавіатури, проводів, зарядки і навушників. Структура модуля продумана так, щоб розміщувати речі було легко і інтуїтивно зрозуміло.

Mobicase вигляд зсередини

Mobicase регулювання