Міні Nintendo – 30 класичних ігор в компактній упаковці

класична приставка міні Nintendo

Напевно кожен, хто знає що таке “Супер Маріо”, “Чіп і Дейл” та “Танки” і пам’ятає те відчуття захоплення, коли вдається пройти наступний рівень в цих, уже легендарних комп’ютерних іграх, хоч раз хотів би знову повернутись і спробувати пройти свою улюблену гру спочатку.

Так-так, всі ці “іграшки” 80-х та 90-х були доступні для вільного  завантаження протягом десятиліть, але автентичність приставки – такого собі, повноцінного досвіду, не замінить ніщо ;-). Саме таку міні приставку в листопаді представила компанія Nintendo.

Mini Nintendo – це компактний варіант класичної Нінтендо. І хоча в Україні вона зустрічалась рідко, уявлення про цю приставку діти 80-х та 90-х мають дуже хороше завдяки її копії – Dendy.

Mini живиться через USB від комп’ютера і підключається до монітора чи телевізора через стандартний HDMI вхід. Розробники “запакували” в міні-приставку 30 класичних ігор, але виключили можливість використання картриджів. В комплекті йде тільки один джойстик (другий купується за бажанням за $10).

Під час налаштування зображення, можна вибрати стандартну якість або ж покращену.

Nintendo mini
image005
зображення на моніторі
вибір ігор на приставці
image004

Купити Mini Nintendo можна за $60.