Lomo’Instant Wide – фотоапарат для експериментаторів

Lomo'Instant Wide моментальні фото

Lomo’Instant Wide – фотоапарат моментального друку від компанії Lomography, з яким процес зйомки виходить на інший рівень, а цікаві та оригінальні фото можна отримати майже одразу.

Lomo’Instant Wide зручний та інтуїтивно зрозумілий у користуванні, знімає на високоформатний фотопапір Fujifilm Instax Wide. Картридж розраховано на 10 знімків. Працює фотокамера від чотирьох батерейок типу “AA” (пальчики).

Фотоапарат можне, звичайно ж, робити і прості знімки в автоматичному режимі, та не слід забувати, що він розроблений, все ж, для експериментів і має для цього спеціальні режими та додаткове обладнення, то ж використовувати ці переваги слід на-повну!

Режими фото та додаткове обладнання фотокамери

Дві з переваг Lomo’Instant Wide – це режим мультиекспозиції та ручної витримки. Перша дозволить накласти на кадр декілька фото одразу. Ручна ж витримка дає змогу застосувати прийом малювання світлом”. Також, в цій моделі присутня можливість змінювати розмір діафрагми, що дає змогу маніпулювати яскравістю майбутнього фото.

Додаткове обладнання, яке можна придбати окремо – це насадки на об’єктив (ширококутовий, Close-Up та Splitzer), видошукач, кольорові гелеві фільтри та пульт дистанційного керування.

Lomo'Instant Wide чорний та коричневий
фотокамера Lomo'Instant Wide
фотографії
білий Lomo'Instant Wide
чорна модель фотокамеридодаткове обладнання
Коштує Lomo’Instant Wide 199$; комплект об’єктивів та кольорових фільтрів обійдеться в 239$.
Магазин компанії Shop Lomo.