Левітуюча камера Moon – забудьте про коливання кадру

камера Moon

Таку назву Moon (тобто місяць) отримав завдяки сферичній формі і здатності зависати в повітрі над своєю док-станцією за допомогою технології з магнітів, які відштовхуються один від одного (хоч мені він більше схожий на “Зірку смерті” із “Зоряних війн”).

Moon 1-Ring

Moon – це проект вірменського стартапу 1-Ring і, по суті, це перша камера на ринку зі здатністю левітувати. Таке технічне рішення не тільки виглядає круто і прогресивно, але й виконує функцію своєрідного стабілізатора для плавної панорамної зйомки, адже Moon може обертатись навколо своєї осі.

У левітуючому положенні здійснюється і безпровідна підзарядка від док-станції, що дозволяє камері працювати безперервно. Слід зазначити, що Moon також кріпиться  до будь-якої металевої поверхні і працює автономно від акумулятора.

Moon на металевій поверхні

Гаджет оснащений власним процесором, мікрофонами, стереодинаміками та датчиками навколишнього середовища, що моніторять безліч факторів. Також в Moon використовується патентована система лінз, за допомогою якої забезпечується висока якість зображення.

Цікавою особливістю камери є її здатність вести зйомку в направленні джерела звуку та взаємодіяти з іншими “розумними” речами в домі, а можливість самонавчання забезпечена програмним кодом, з кожним разом покращує цю функцію. Всі дані передаються користувачеві на фірмовий додаток, через який і здійснюєтья кервування пристроєм.

Завдяки такому набору якостей, Moon можна використовувати як домашню камеру безпеки, дитячий монітор чи прилад для відеоконференцій. З будь-яким із цих завдань, вона впорається без проблем і якістніше ніж багато існуючих рішень на ринку. Думаю, про попит на даний девайс точно хвилюватись не варто.

Камера Moon від 1-Ring

Moon дитячий моніторMoon система лінз

 

Moon варіанти кольорів