Leica M10 фотокамера з ручним налаштуванням зйомки

фотоапарат для професіоналів

Leica – німецький виробник професійних високоякісних фотоапаратів нещодавно представив ще один витвір своїх дизайнерів та конструкторів – Leica M10.

Фотокамера M10 виконана у традиційно німецькому строгому стилі і, на перший погляд, не має нічого примітного і особливого, але ціна, яка перевалює за 6,5 тисяч доларів інтригує і змушує “копнути” глибше щоб дізнатись за що ж, все таки, німці просять такі гроші.

Розробники цілком і повністю присвятили цей фотоапарат фотографуванню: мало того, що звідти забрали можливість знімання відео, так в систему зйомки ще й було інтегроване ручне керування на кшталт механічних фотокамер минулого століття. Я не впевнений, як швидко та наскільки звичайний фотолюбитель зміг би адаптуватись до Leica M10, але думаю для професіонала працювати з апаратом було б неймовірно цікаво (я вже не кажу про якість фото, зробленого людиною, що вміє використати повний потенціал камери).


Характеристики Leica M10

Механіка на верхній панелі апарату дозволяє мануально встановити швидкість засуву (“затвору”) та значення ISO. Фокусування відбувається традиційно, за допомогою поворотів об’єктиву. Крім цього, для регулювання сприйняття світла під час фотозйомки, є можливість вручну закривати і відкривати діафрагму до потрібного значення.

24-мегапіксельний КМОН-сенсор дає можливість працювати з ISO в межах від 100 до 50 000. Із вбудованим Wi-Fi дуже зручно передавати файли (в тому числі DNG) для подальшої обробки або щоб поділитись за допомогою смартфону в соц. мережах.

Підтримуючи поширену тенденцію, Leica теж постачає свій M10 із додатком на смартфон, з яким функціональність фотоапарату  розширюється. Наприклад, через додаток можна віддалено керувати фотозйомкою.

 

Leica M10

Leica фотоапарат

світлий

вигляд зверху

екран Leica M10

в роборі

Ціна Leica M1 – $6 595.