Колонка на сонячних панелях California Roll – музика завжди з тобою!

Lemon California Roll

Американський стартап Lemon, який уже відомий деякими своїми проектами, розробив першу в світі бездротову колонку, яка забезпечує себе енергією завдяки сонячним панелям. Девайс, що отримав назву California Roll, має циліндричну форму та стильний дизайн з підсвічуваними кнопками і різноманіттям у виборі забарвлення. І крім зарядки від сонця, колонка має й інші, не менш цікаві, властивості.

Колонка California Roll

Гаджет водонепроникний та захищений від пилу і може використовуватись також як Power Bank. Це дає змогу в сонячний день слухати музику через California Roll на природі зі смартфону, паралельно заряджаючи його. Колонка під’єднується через Bluetooth і може працювати з декількома пристроями одночасно, що значно розширить вибір треків. До того ж, California Roll має так званий ді-джейський мод і дозволить об’єднати дві таких колонки в аудіосистему для більш гучного і насиченого звуку.

California Roll сонячні панелі

Та, якщо тільки ви не задумали влаштувати гучну вечірку, то й однієї колонки цілком достатньо: California Roll має 2 динаміки потужністю 10 Вт. і застосовує 3 драйвера для об’ємного звуку. Таке поєднання забезпечує чисте звучання на всіх частотах з максимальною гучністю до 90 дБ.
Гаджет може працювати як в мороз (при −20°С), так і в спеку – (при 60°С).

California Roll

California Roll вигляд