Kobi – робот-прибиральник

Kobi робот прибиральник

Те, що в господарських та побутових справах люди часто використовують роботів не є новинкою і цим зараз нікого не здивуєш. В багатьох розвинутих країнах саме попит на таких “помічників” мотивує компанії до нових винаходів. Як правило, такого роду проекти представляють на показах і виставках щоб привернути увагу та фінансування.

Робот-прибиральник Kobi, від Нью-Йоркського стартапа, є одним із прикладів дуже навіть успішної розробки в сфері поєднання технологій із побутом. Kobi вміє стригти газон, збирати листя і навіть розчищати сніг у дворі. Для такої мультифункціональності робот має в комплекті декілька окремих причіпних модулів. Працює цей малюк від літій-іонної батареї, якої вистачить на 2-4 години в залежності від роду діяльності. Коли заряд батареї низький, Kobi достатньо “розумний” щоб самостійно попрямувати на підзарядку до зарядної станції.

Можливості винаходу вражають, але ще більше вражає його програмне забезпечення, яке розраховане на мінімальне втручання людини в процес роботи. Так, Кобі працює автономно, використовуючи для навігації GPS, камери і ультразвукові сенсори. Він сам може планувати свою роботу, перевіряючи прогноз погоди через Wi-Fi або через локальні мобільні дані. Налаштувати та власноруч керувати роботом можна через мобільний дотаток.

кобі робот
прибиральник kobi
kobi
kobi стриже газони
kobi розчищає сніг

Коштувати Kobi буде 3 999$. Продажі почнуться на початку 2017 року поки що тільки в Штатах.