Кастом Yamaha XS 650 1972 від Kott

Yamaha XS 650 1972 від Kott

Yamaha – не той мотоцикл, з яким ви часто можете побачити, переглядаючи колекцію Дастіна Котта. Адже, для своїх кастомів Дастін переважно обирає Хонди CB серії в якості донорів. Принаймні, так було до цієї кастом-збірки Yamaha XS 650, яка стала виключенням.

Кілька років тому Дастін мав власний стоковий XS 650, але через брак навичок і знань він не наважувався взятись за нього. Проте, коли тепер така ж модель потрапила до воркшопу Котта в Каліфорнії, це був виклик, який білдер мусив прийняти.

Yamaha XS 650

Прообразом для кастома став добре відомий легендарний Norton Commando: чорний колір із золотими лініями, що елегантно підкреслюють форму бака та обтічника.

Yamaha XS 650 1972

Бак від трьохциліндрового XS 750 ідеально “вписався” в новий агресивний дизайн, а виготовлене на замовлення сидіння зі сталевою основою та подовженим заднім обтічником надає цій Yamaha XS 650 по-справжньому вінтажного стилю.

Yamaha XS 650 кастом від Kott

Колеса “перешнурували” в нові спиці і замінили втулки маятника, а нові амортизатори Hagon разом з новими пружинами на передній вилці дозволили значно покращити керованість та стійкість на дорозі.

Yamaha XS 650 кастом

В дуеті із заднім гальмівним барабаном працює передній тормозний диск з додатковим ротором, супортом і головним циліндром, що додає впевненості на дорозі.

Кафе Рейсери Котта, як правило, це не тільки гарна картинка, але ще й дуже ретельний підхід до роботи та поведінки його витворів на дорозі. Саме тому, Дастін є одним із найбільш відомих та затребуваних білдерів, принаймні, на західному узбережжі США.