Кастом Стріт Трекер байк з електродвигуном від Shanghai Customs

кастом електро байк

Мало хто знає, але ідея використання електрики для пересування транспорту фігурувала ще задовго до першого успішного випробування автомобіля на двигуні внутрішнього згорання. Дійсно, нове – це забуте старе, як стверджує відомий вислів, і хто знає якою б дорогою пішла інженерія та автомобілебудування, якби не нафтові корпорації, лобіюючі свої інтереси ось уже більше століття.

Зараз ми спостерігаємо деяке пожвавлення на ринку електромобілів та електромотоциклів: Тесла, концептуальні BMW електробайки, деякі моделі мопедів та велосипедів із електродвигунами. Проте, кастом зроблених та ще й дійсно вартих уваги “розбалуваних” мотолюбителів, не так вже й багато. Стріт Трекер у виконанні китайської майстерні Shanghai Customs є якраз одним із таких рідкісних екземплярів.

Електробайк від Shanghai Customs

Кастом Трекер був створений, фактично, з нуля за зразком добре відомого Yamaha SR400. Задум був побудувати мотоцикл із електродвигуном, який би розміщався в задньому колесі та кастом дизайном, схожим на класичну SR модель із 70-их. Крім цього, кінцевий результат мав би показати пристойні характеристики на дорозі.

Електробайк Трекер

Почався процес, традиційно, з рами – її зварили майстри на заводі за дизайном Shanghai Customs. Складні маніпуляції із переробки маятника для “підгону” його під вісь електродвигуна, теж були виконані спеціалістами. Далі, заднє колесо і маятник були відправлені на укомплектування двигуном на фабрику електродвигунів. Ну, а всі подальші роботи мало чим відрізнялись від знайомого складання мотоцикла докупи, хіба що за виключеннням установки батареї.

Комплектація Трекера з електродвигуном

Замість двигуна внутрішнього згорання команда встановила 55 кілограмову 72 V 80 Amp Lithium-Ion батарею, яка приводить в дію електродвигуна з потужністю 5000 W. На одній підзарядці мотоцикл може проїхати 250 км. розвиваючи швидкість до 140 км/г. Для керування та моніторингу продуктивності, байк має свій власний додаток на Андроїд.

електродвигун в задньому колесі

Стріт Трекер електробайк