Кастом 1985 BMW K100 скрамблер від майстерні Vintage Steele

кастом 1985 BMW K100

Хлопці з Vintage Steele (штат Вермонт, США) не один рік професійно займаються переробкою, ремонтом та продажем мотоциклів. В їх майстерні можна зустріти абсолютно різні байки – від таких маловідомих брендів як Norton Commando і Triumph до мотоциклів компанії Honda і BMW, які “у всіх на вустах” уже протягом декількох десятиліть.

Джош Стіл (Josh Steele) і Кріс Джон (Chris John) – власники магазину VS – зазвичай, мають замовлень і роботи на декілька місяців вперед, але для цього BMW K100 з 1985 року, який, здавалось, пройшов крізь пекло з усіма його дефектами і побитостями, вони зробили виключення.

Крім жахливого стану байка-донора, завдання ускладнювалось ще й тим, що на нього був виділений обмежений бюджет і всього 1 місяць часу на виконання. Справа в тому, що роботу потрібно було встигнути завершити до The One Motorcycle Show – шоу мотоциклів, що мало відбутись в Портленді (штат Орегон) і на яке цей BMW мав відправлятись вже в ідеальному стані.

Результат роботи, як ви бачите, справді унікальний!  Тепер цей 30ти річний K100, який отримав абсолютно неповторне оформлення, красується в галереї Vintage Steele разом з іншими кастомами Джоша та Кріса.

Кастом BMW K100
Scrambler 1985 BMW K100rs
BMW K100RS
Vintage Steele кастом BMW K100
Мілітарі стайл BMW байк