Камера із штучним інтелектом – Google Clips

Google Clips в руках

Google вміє здивувати! У вересні найпопулярніший в світі пошуковик, а також виробник найрізноманітніших гаджетів та програм, представив свою нову розробку – мініатюрну камеру Google Clips. Подія стала справжнім сюрпризом, адже про появу нового девайсу навіть не було чуток. Новинка одразу ж знайшла прихильників – і не дивно, адже за словами розробників нічого подібного раніше не існувало на ринку.

Google Clips представляє собою компактну, зручну в користуванні фото та відеокамеру із штучним інтелектом, який сам обирає вдалі, зворушливі та найкращі кадри і автоматично робить знімки. Ідея дуже цікава, хоча із вдосконаленням ШІ подібних винаходів варто чекати дедалі більше як, в принципі, і критики від любителів все робити власноруч.

Малі розміри Google Clips дозволяють встановити її куди завгодно і навіть почепити на одяг. Таким чином, камера може вести хроніку подій будь-де, будь-коли і без втручання людини.

 

На даний момент Google Clips сумісна лише з декількома моделями смартфонів Samsung і iPhone, фото на які передаються через Wi-Fi або інтернет.