Instant Magny 35 поверне моду на плівкові фотоапарати

Instant Magny 35

Плівкові фотоапарати – ветерани своєї справи, та якість їх зйомки завжди була на найвищому рівні, особливо, якщо до рук майстра потрапляє апарат для професійної зйомки. Проте, в очах пересічного користувача, плівкові фотоапарати – не найкращий варіант, головним чином тому, що потрібен певний час для отримання зробленого фото. Тепер цю проблему вирішено!

Instant Magny 35

Все завдяки гаджету Instant Magny 35, що наділяє майже будь-яку плівкову камеру функцією миттєвого друку, перетворюючи її, по суті, в Polaroid. Для цього потрібно лише під’єднати пристрій до фотоапарату, замість стандартної задньої кришки і фотографувати як раніше.

Фотоапарат
Зроблене фото Instant Magny 35 збільшує і проектує на плівку в блок друку. Весь процес займе близько хвилини, після чого користувач отримає друковану фотокартку розміром 62 х 62 мм.

Полароїд

Без джерела живлення і картриджа масса пристрою – 485 г. Живиться Instant Magny 35 від 4-ох батарейок типу AAA та має, крім всього іншого, гніздо для штативу і лічильник світлодіодної плівки.
Instant Magny 35 сумісний з моделями провідних виробників фотоапаратів, що розраховані на 35-міліметрову плівку в касетах, таких як Nikon, Canon, Pentax, Olympus і Leica.

Гаджет

Плівкова камера

Instant Magny 35 конструкція