Honda GB 250 кафе-брат з натяком на олдскул від Home Workshop Cambodia

Honda олд скул

З першого погляду, дана Honda GB250 дає зрозуміти, що не все так просто і однозначно з її стилем: матова фарба в нейтральних кольорах, сидіння та бокові сумки з темної шкіри і загальна конструкція з мінімумом деталей, надають мотоциклу стриманого та серйозного вигляду і, в той же час, роблять його схожим на класичні байки 50-х60-х років, але в сучасній комплектації.

Honda GB250 кастом

Над байком працювали у Home Workshop Cambodia, а сам процес кастомізації зайняв у команди місяць. У хлопців не було завдання надати GB250 чітко вираженої конкретної стилізації, тому кастом має ознаки як кафе рейсера з братстайл так і показує легкі елементи олдскул класики.

Оскільки робота виконувалась на замовлення, то і майбутній вигляд мотоцикла детально обговорювався із власником, в якого, як виявляється, дуже цікавий смак. Ось що він розповідає:

Honda кафе-брат
Honda GB250 кастом від Home Workshop Cambodia

“Я завжди був любителем класики, хоча й живу в сучасному світі… Кафе Рейсери мають занадто агресивний, орієнтований на швидкість вигляд, як на мене, хоча мені й подобається “горбате” сидяння. З іншого боку, братстайл справляють враження байків для бездоріжжя. Коли настав час вибрати мото для себе, я придбав в місцевому магазині GB250 з 2000-го року і вирішив віддати його на кастомізацію хлопцям в Home Workshop Cambodia”.

Honda GB250

На мою думку, HWC впорались з роботою на всі 100%. Фінальний результат вийшов витонченим, стильним та без зайвих деталей. Більше того – він перейняв найкращі якості від братстайл та кафе рейсера, отримав нові деталі та елементи, але, при цьому, зберіг свій класичний шарм.

Кафе-брат Honda GB250 від Home Workshop Cambodia – ідеальна збірка! Якщо не для кожного, то для його власника точно.