Jordaar version 2 боббер на базі HD Iron 883 Sportster

Jordaar

Rajputana Customs зʼявився в 2009 році за досить цікавих обставин. Засновник майстерні, Віджай Сінґх (Vijay Singh), після закінчення університету, дуже хотів мотоцикла, але з асортименту моделей на ринку йому нічого не подобалось. Хлопець вирішив не погоджуватись на менше і почав шукати інші варіанти. Йому прийшла ідея купити у Royal Enfield двигун, щоб круг нього вибудувати власний унікальний кастом-байк і після чотирьох місяців роботи перший мотоцикл від Rajputana Customs здійснив свою пробну поїздку.

З того часу Віджай та його команда працюють з абсолютно різними моделями – ремонтуючи, кастомізуючи, а іноді навіть створюючи проекти з нуля.

кастом на базі харлі девідсон

Байк на фото – “Jordaar“. За словами Віджая, назва перекладається як “Видатна машина“.

Боббер має помітно низьку посадку і все це приводиться в рух двигуном від HD Iron 883 Sportster. На цей кастом, який є одним із найзнаковіших проектів RC, команда витратила 8 місяців: 6 для, власне, самої збірки і 2 для фінальної обробки (фарбувально-лакувальні роботи, обшивка, робота над деталями  і т. д.).

кастом боббер HD
права сторона, вихлоп, цеп

Що не дивно, для створення таких пропорцій і незвичайного вигляду, вся базова конструкція мотоцикла була розроблена з нуля. Особливо виділяється передня вилка завдяки унікальному важільному механізму підвіски, яка, окрім своєї функціональності, додає агресивності та незвичності дизайну.

боббер HD Iron 883 Sportster
вигляд зліва

Як зізнається власник воркшопу, надхнення для своїх робіт він черпає в атмосфері свого міста – Раджастхану. Буквально все, від інтер’єру звичайного будинку до розкішного палацу, може запалити в ньому іскру і дати ідею для новий проектів. Культурна спадщина проявлеється у всіх творіннях команди Rajputana, саме це і робить їхні мотоцикли такими неповторними та незабутніми.

Rajputana Customs - кастом боббер
Rajputana Castoms – боббер

Деякі зовнішні деталі кастома створені з дамаської сталі та мають неоднорідні особливі візерунки, які ідеально підходять до кольорової теми та загального дизайну.

Віджай Сінґх зізнається, що боббер може виявитись не дуже зручним для їзди на дорогах з вибоїнами, але гарантує, що поїздка по гарній трасі стане просто незабутнім задоволенням.

Підписуємось на нас в FB та Instagram, щоб не пропустити нових оглядів.