Домашній сидр з Alchema – для тих, хто не любить довго чекати

Alchema

Цей, схожий на звичайний чайник, гаджет, пропонується в якості прогресивного експрес апарату для виготовлення домашнього сидру. Проект запущений на Kickstarter і орієнтований на людей, яким подобається власноруч створювати якісні та смачні алкоголні напої, крім того, технологія пристрою дозволяє робити це ще й швидко.

Зустрічайте Alchemaприлад для виготовлення сидру. Саме так його описують розробники з одноіменної компанії. (Я вже хочу собі такий)

Alchema вигляд у відкритому стані

Alchema працює в парі зі спеціальним мобільним додатком, в якому можна обрати один із рецептів для сидру, а також слідкувати за стадією процесу бродіння. Цікаво, що сам прилад має вбудовані терези і ультрафіолетову лампу, які слугують для визначення точної ваги завантажених фруктів (до речі, смачний сидр можна отримати не тільки з яблук, а і з грушок) і залитої води, а також для знищення всіх шкідливих бактерій здатних нашкодити майбутньому напою. Крім цього, Alchema моніторить тиск в середині ємкості та вміст алкоголю в сидрі.

Alchema додаток

Для виготовлення напою знадобляться всього лише інгрідієнти і час (від одного до двох тижнів в залежності від рецепту), хоч експериментувати ніхто й не забороняв. Додаток сповістить про закінчення процесу і ви отримаєте більш ніж 2 літри свіжого сидру власного виробництва. Що може бути краще!? Ну, хіба що 4 літри…

 

Alchema вигляд

приготування з Alchema