Finger Pow – унікальний кишеньковий бездротовий зарядний пристрій для смартфонів

Зарядна станція

Не треба бути гаджетоманом, щоб помітити як швидко прогресують смартфони. Їх продуктивність досягла неймовірного рівня і буде підвищуватись надалі. Та, виникає проблема: чим потужніший смартфон, тим більше енергії він потребує, а через обмеження в розмірі, енергоємності батареї деяких моделей вистачає лише на декілька годин активної роботи. Доки цю проблему вирішують виробники, різними компаніями створюються прилади для швидкої та зручної підзарядки. Раніше ми писали про деякі з них, такі як Energysquare, чи BioLite CampStove, та є ще один, не менш цікавий екземпляр – Finger Pow.

Finger Pow зарядка

Заряджання смартфона із Finger Pow

Finger Pow був створений одноіменною компанією, заснованою в 2016 році. Новинка має досить цікаву та унікальну, на даний час, конструкцію, яка складається з зарядної станції та чотирьох блоків-акумуляторів, що заряджаються від неї і, в свою чергу, заряджають, власне, сам смартфон. Для зарядки Finger Pow використовує спеціальні магнітні кріплення, які вставляються в роз’єм USB Type-C, microUSB або Lightning.


Кожен з 4-ох блоків має ємність 600 мАг, чого достатньо для зарядки, наприклад, Apple iPhone 8 на 25%. До того ж, сама зарядна станція також являє собою зовнішній акумулятор ємністю 5 000 мАг. Також слід відзначити компактність Finger Pow, що є безперечною перевагою над конкурентами: блоки з легкістю вміщаються в кишеню штанів чи куртки, а для більшої зручності, їх можна ще й з’єднувати між собою.

 

Заряджання смартфонів із Finger Pow

Заряджання смартфонів із Finger Pow