Електроколесо GeoOrbital допоможе швидко проїхати далекі відстані на велосипеді

GeoOrbital

Сучасні велосипедні електроколеса з’явились порівняно недавно, хоча сама ідея вбудувати двигун безпосередньо в колесо зародилась ще в далекому 1884 році. Відтоді технологія суттєво розвинулась і нині існує багато варіантів електроколіс навіть для такого простого транспорту, як велосипед.

Про одне з таких електроколіс – UrbanX – ми вже писали раніше, та знайшовся ще один, не менш гідний та цікавий представник – стартап GeoOrbital з однойменним електроколесом.

Механізм GeoOrbital складається з електричного безщіткового мотора, легкоз’ємної батареї, механічних розпірок з роликами та ободу, на який одягається шина із спіненої гуми, якій не страшні проколи.

GeoOrbital на велосипеді

Електроколесо замінює звичайне переднє і підходить до більшості моделей велосипедів без будь-яких додаткових змін в їх конструкції, а процедура встановлення проста і, зі слів виробника, не займає більше хвилини.

Характеристики GeoOrbital

Літій-іонний акумулятор забезпечує запас ходу до 30 км. виключно на електротязі і до 80 км – якщо крутити педалі. При цьому байк укомплектований цим колесом здатен розвинути швидкість до 32 км/год. На додачу, приємним сюрпризом від розробників є наявність USB-порту для зарядки мобільних пристроїв під час руху.

 

GeoOrbital мотор

GeoOrbital деталі

GeoOrbital вигляд