Крузер від MOTOPED

Мопед крузер від MOTOPED

Американська компанія MOTOPED презентувала свій новий продукт – мопед Крузер. Крузер – це легкий, зручний і відносно дешевий мотоцикл, який споживає дуже мало пального, стильно виглядає і головне, має всі сучасні технічні засоби, тому проблем в дорозі не мало б бути. А якщо подібне і трапиться, то Крузера можна використати як звичайний велосипед.

Мопед має спеціальні кріплення для заднього багажника. Передній і задній болотники зроблені із дерева, а одномісне сидіння покрите якісною шкірою. Передні і задні дискові гальма забезпечать комфортну зупинку. MOTOPED пропонує 2 типи цієї моделі: перший з об’ємом двигуна в 49 к.c. і другий – 125 к.c. Другий тип трохи більш технічно удосконалений і має 4 швидкості замість 2-х. Крім цього, виробник для потужнішого варіанту додав можливість заводити мотоцикл ще й за допомогою кікстартеру.

Зрозуміло, що швидкістю Крузер не зможе здивувати, але для тих, хто шукає велосипеда, але лінується крутити педалі – це саме те 🙂 ! Ціна такого задоволення – $2399.

сучасний мопед
мопед від компанії motoped
мотопед дискові гальма
мопед крузер