Тарантайка Джип (Jeep Wrangler Rattletrap)

крутий джип

В 2007 році Martin Barkey Racing побудували кастом Джип і назвали його Rattletrap (тарантайка, калимага). Через майже десять років кастомайзери вирішили виставити своє творіння на продаж. Команда хоче за нього 225 000 дол.

Як зазначають деякі видання, які написали про цього монстра, в машині стільки обновок і доповнень, що перелічити всі буде складно, та і не всіх цікавлять деталі. Давайте, краще звернемо увагу на основне чим може похвалитись Rattletrap.

Позашляховик оснащений Twin Turbo двигуном в 5.9 літра із потужністю більше 500 к.с. Для того, щоб Джип почувався надійно на будь-якій поверхні, колеса “взули” в шини Pit Bull Rocker (44×19.5), які забезпечують надійне щеплення, додаткову амортизацію та можливість проїхати там, де інші не проїдуть (піщані дюни, зарості, болотиста місцевість і навіть невисокі перешкоди та горби на шляшу).

Чому Jeep Wrangler Rattletrap був виставлений на продаж саме зараз – невідомо, але з такими можливостями і виглядом, швидше за все доступним він буде недовго.

джип позашляховик
кастом джип
джип ззаду

jeep rattletrap
джип rattletrap


джип на піщаних дюнах