Ціна білету на Марс відома!

Колонізація Марсу

Польоти на Марс та навіть його колонізація давно вийшли з ряду фантастики і стали лише питанням часу. Засновник компанії Space X Ілон Маск планує запустити перший космічний корабель на Червону планету вже до 2022-го року, а до 2024-го таких експедицій заплановано 4. Проте, це вже не новина і про це ми писали в статті: Як виглядатиме світ та люди через 1000 років.

Політ на Марс

Варто зазначити, що хоч плани Маска не завжди втілювалися відповідно до запланованого графіка, але завжди доводилися до кінця. Цей факт обнадіює і наводить на думку, що можливо, в найближчому майбутньому людство матиме ще одну планету-дім.

Політ на Марс

Інша інтригуюча сторона питання – ціна білету!
Ще під час презентації ракетоносія Super Heavy і міжпланетного корабля Starship у 2016-му році, Ілон Маск заявив, що переліт однієї людини вартуватиме, за його словами, не більше середньої ціни американського будинку – близько 200 тис. доларів на той час.

Колонізація іншої планети

Однак, 11 лютого 2019 року у своєму Твіттері, відповідаючи на питання читача про те, на скільки може знизитися ціна квитка у зв’язку з повторним використанням ракетоносіїв і кораблів, Маск вказав нову цифну і перспективу її зміни:

“Дуже залежить від обсягу (транспортувального грузу), але я впевнений, що одного дня переїзд на Марс (зворотній квиток безкоштовний) буде коштувати менше 500 тис. доларів, а можливо, навіть менше 100 тис. Достатньо дешево, щоб більшість людей в країнах з розвинутою економікою могли продати свій будинок на Землі і переїхати на Марс, якщо захочуть”.

Колонія на Марсі

Колонія

Що ж, залишається збирати гроші і пакувати валізи (тільки невеликі, бо вийде дорожче). І вперед, підкорювати Марс!

SpaceX