BMW шедевр від Франко Ауґелло

BMW кастом

Франко Ауґелло (Franco Augello) має особливий підхід до кастомізації мотоцклів. Всі його роботи досить особливі і дуже відрізняються від того, що ви могли бачити раніше. Причиною цього є те, що багато деталей та елементів дизайну створені з нуля, а старі деталі суттєво перероблені.

Мотоцикли для Франко – це щось набагато більше, ніж просто транспорт. За його словами, до кожної кастом-збірки він підходить індивідуально і працює над нею з великою самовіддачею та любов’ю. І цей BMW – яскравий цьому приклад.

BMW кастом кафе рейсер
BMW кастом боксер твін

Чого вартує лише сам паливний бак?! – Явний доказ майстерності та неповторного стилю Ауґелло, що в комбінації з іншими деталями ручної роботи (які, до речі, виглядають досить незвичайно та круто), а також потужним двигуном BMW Boxer Twin, створює по-справжньому унікальний та стильний байк з власним характером та зухвалим виглядом.

Панель приборів
бак BMW
Бак

Франко жартома називає себе “двоколісним кравцем”, що шиє вечірні сукні з ганчір’я, таким чином описуючи процес створення кастом шедеврів із звичайних, а інколи і реально “добитих” мотоциклів.

Байк на дорозі
Байк на дорозі
BMW в роботі
BMW в роботі